Warface Hack Mini 2018 v2 EU/TR Server Özel

Güncel Warface hileleri arayan takipçilere bu hafta 2 sürprizimiz var.
İlk sürpriz bu konuda gördüğünüz küçük ama işlevi BÜYÜK hiledir.
Türkiye’de güncel Warface Hilesi denildiğinde akla gelen ilk ve TEK site olmayı başaran bihile.com sizler için yeni sürprizler hazırladı 😉

Warface Multihack Özellikleri;

1- Crosshair Color > Özelleştirilebilir Crosshair yani Nişangah rengi sağlar.

2- Wallhack > Binaların , duvarların ve diğer tüm objelerin arkasındaki düşmanları görebilmenizi sağlayan bir fonksiyon.

3- Chams > Parlak fosforlu renkler ile düşmanları işaretleyen ve onları her şartta daha kolay görebilmenizi sağlar.

4- NoSmoke > Sis bombaları sizin ekranınızda asla görünmez. Arkasında içinde ne olup bittiğini açıkça görürsünüz.

5- Aim Assist > Aimbot gibi çalışmasa da aimbot işini görebilecek bir fonksiyon. Silahınızı tuttuğunuz bölgede düşman belirirse , otomatik olarak kafasına nişan alır.

6- ESP Line > Düşmanları çok uzaktan ve nerede olurlarsa olsun görebildiğiniz için , tam olarak konumlarını anlamakta güçlük çekmemek adına düşman ile sizin aranızda düz bir çizgi oluşturan fonksiyon. (hileyi daha verimli kullanmak için açmanızı öneririm.)

Güncel Warface Hileleri nasıl kullanılır ?

1- Öncelikle oyunu açın ve ana ekranda masaüstünüze geri dönün.

2- İndirdiğiniz RAR dosyasını klasöre çıkarın.

3- İçindeki DLL dosyasını Extreme Injector ile oyuna Inject edin.
(Extreme Injector indirmek ve DLL nasıl Inject edilir sorularınıza cevap bulmak için bu yazıya tıklayın.)

4- Oyuna dönün.

5- Hile menüsü otomatik olarak açılmamışsa INSERT tuşu ile açabilir ve Mouse ile istediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Güncel Warface Hilelerini indirmek için aşağıdaki linkleri kullanmanız yeterli.
Tıklayarak indirebilirsiniz.

11 Comments on “Warface Hack Mini 2018 v2 EU/TR Server Özel”

 1. abi anlamıyorsunuz galiba oyun easy anti cheat korumasında extreme injector game.exe’yi görmüyor tr serverine injectli hack kullanılmıyor hiç denemeden etmeden sağdan soldan bulduğunuz hileleri paylaşıyorsunuz kullanabilen bi kişi bile yoktur şunu.

  1. kaynaklardan edinilen hilelerin paylaşıldığını 2014 senesinde açıldığından beri saklamayan bir yapı burası. kullanıcılar için ücretsiz “çeviri” ve “ders” olarak nitelendirilebilecek anlatımlar ile insanlara oyun hilelerini ulaştıran bir merkez halinde çalışır bu site sayın “Konuşan Salatalık” ismin ile müsemma sözlerine normalde cevap vermez , tek tık ile seni yok ederdim ama insanlara rezil olmanı istedim. Easy-anticheat dediğin sistemi aşmayı bilmemek senin ayıbın. Bu sitedeki Warface hilelerini takip eden kitle sabit. Kullanmakta zorluk çekmediklerini oyunda karşılaştığın zaman anlarsın. PvE puanlarını da takip edebilirsin. Kısacası “konuşan salatalık” kardeşim sen beceriksizsin. 🙂

   1. Üst taraf boş konuşma alt tarafsa anlaşılmaz easy anti cheat oyunun ramdeki işlemine dışardan ulaşılmasını engelliyor aşılması basit bir şey değil zira tr serveri için zaten hile yapılmıyor diğer sunucularda çalışan hileyi “kanımca” bu serverde de çalışıyormuş gibi iteliyorsunuz madem iddialı ve rezil etmeye meraklısınız kanıtlayın ss bile tr serverinden alınmamış.

    1. Sana ikinci kez cevap vererek seni onure ediyorum kıymetimi bil. Ben bu siteyi yeni devir aldım , lakin kurulan alt yapı eksiksiz şekilde bana teslim edildi. Hile kaynakları güvenilir , ransomware ya da bitcoinminer gibi zararlılar içermeyen “güncel” ve “çalışır” durumda olan oyun hileleri verir. Kaynaktan akan hilenin çalışır durumda olduğu zaten yabancı editörler tarafından kontrol edilir ve “çalışmayan hileler asla kaynağa eklenmez”. Sektör ile ilgili verdiğim bilgiden sonra sana biraz da yazılım bilgisi vereyim. EAC ramdeki işleme dışardan erişimi engellemez. Engellemeye çalışır. Bunu da ancak senin gibi giriş seviyesi elemanlara yani bizim LAMER dediğimiz tayfaya karşı yapabilir. Sen Extreme Injector’ü açtın , process list’de game.exe’yi bulamayınca “bu nasıl hile amk” dedin geldin buraya tükürdün. Nickini çok iyi seçtiğin için seni tekrar tebrik ediyorum bu arada. Karakterini yansıtıyor. Kafayı kullanıp google’a EAC bypass yazarsan karşına kaç sonuç çıkar biliyor musun? Tam olarak 191.000 okuyabiliyor musun bu rakamı? Kafanın içinde beyin ve biraz da ingilizce bilgin varsa EAC dediğin şeyin senin seviyendeki ezikleri keklemekte kullanıldığını anlarsın. Extreme Injector konusunu aç oku. Ne yapacağını yine anlamazsan kısa yoldan Xenos’u indir. LAMER dediğin kolay yola kaçar değil mi 🙂 Velhasılı Konuşan Kayserili Salatalık kardeşim , bilmediğin boku git mektebinde oku.
     Edit: Wallhack ve aimbot gibi fonksiyonlar için RAM’e dokunmana gerek yok kayseri hıyarı.

     Senin gibilerin bir daha yorumunu onaylamam , bu yüzden minik bir bildiri geçeyim.

     Warface’de kullanılan EAC korumayı kafası çalışan herkes geçebilir lakin boş vaktimde bununla ilgili detaylı video çekeceğim.
     LAMERLER BİLE YAPABİLECEK.

     Bkz: Xenos Injector.
     Bkz: Scrambling.

   1. benim bilgisayardaki winrar sürümüyle ilgiliymiş düzelttim şimdi fakat bir sorum daha olcaktı sanırım extreme injector oyunu görmüyor yardımcı olabilir misiniz? İlgi ve alakanız için teşekkürler 😀

    1. eac’i aşabildim sonunda fakat şimdide hack açıkken oyuna girince oyundan atıyor yardımcı olabilir misiniz?

 2. dostum merhaba enjektör oyunu görmüyor game.exe’yi okumuyor bunun için yapabileceğim bir şey var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir