PUBG Çalışan Hile Güncel ve Türkiye’de Tek

Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG) güncel ve çalışan hile arayan takipçilerimiz Hile istek bölümümüzde bizden rica ettikleri için bu konumuzda belkide Türkiye’de ilk defa çalışan PUBG Hack paylaşıyoruz.

Playerunknown’s Battlegrounds son zamanların en popüler oyunlarından biri oldu oldukça güçlü bilgisayar özellikleri istese de bir çok oyuncuya ulaşabildi. PUBG Oynamak için Bilgisayar dizen oyuncular bile var.

Bu konudaki Wallhack hilesini kullanarak PUBG oynarken binaların içerisindeki düşmanları görebileceğiniz gibi herhangi bir şeyin arkasında saklananları da görebilirsiniz. Böylece onlar sizi görmeden PUBG Wallhack sayesinde siz onları görüp avantaj elde edebilirsiniz.

Playerunknown’s Battlegrounds hile kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey kesinlikle açıkça hile kullandığınızı belli edecek hareketlerden kaçınmak olacaktır.

PUBG Wallhack hilesi özelliklerini detaylıca siz takipçilerime açıklayayım.

1- Wallhack (ESP – Color Chams)

Bildiğiniz gibi PUBG oynarken duvarların ve diğer objelerin arkasında saklananları onlar istemeden görmek neredeyse imkansız. İsterse kendini size dakikalarca göstermeden bekleyebilir ve sizi deli edebilirler. İşte bu noktada PUBG Hilemizin tek fonksiyonu olan Wallhack devreye giriyor.

Düşmanınız sizden çok uzakta da olsa , çalıların ağaçların yada bir arabanın arkasında saklanıyor da olsa onları rahatça görebileceğiniz şekilde parlak renkler ile işaretleyen Playerunknown’s Battlegrounds Hilesi size çok büyük avantaj sağlamaktadır.

PUBG hilesi size düşmanı gösterirken aynı zamanda bir kıyak daha yapıyor , örneğin düşmanın arkası size dönükse KIRMIZI renkle işaretliyor , ancak düşman size doğru bakıyorsa YEŞİL renk ile işaretliyor. Bu sayede sizi görüp görmediklerini anlayabilirsiniz.

PUBG Hack nasıl çalıştırılır ?

1- İndirdiğiniz RAR dosyasını klasöre çıkartın.

2- Extreme Injector’ü çalıştırın.

3- PUBG’yi açın ve bir maça girin. Uçağa binmeden önceki bekleme ekranında masaüstünüze dönün.

4- Extreme Injector’de önce çıkarttığınız klasör içindeki BeaEngine.dll’yi seçin.

5- Ardından Playerunknown’s Battlegrounds’u seçerek DLL’yi oyuna INJECT edin.

6- Oyuna geri dönün.

7- Hile otomatik olarak çalışmış olacaktır. PUBG Hilesinin keyfini çıkarın 🙂

Bu hileyi aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
PUBG Hileleri için bizi takip etmeye devam edin.

13 Comments on “PUBG Çalışan Hile Güncel ve Türkiye’de Tek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir