Pokemon GO Otomatik Pokemon Toplama Botu Türkçe

Selam arkadaşlar , oldukça popüler olan Pokemon GO oyununda  arkadaşlarınızın önüne geçmek için günlerce gezdiniz dolaştınız ama bir türlü yetişemediniz değil mi ?

Buna bir hal çare lazım diye hile aramaya başladınız , google’da Pokemon GO otomatik kasma gibi şeyler arayarak buraya kadar geldiniz , iyi ettiniz !

www.bihile.com her zaman olduğu gibi farkını ortaya koyuyor ve hem TÜRKÇE hem de GÜNCEL bir Otomatik Pokemon toplayan ve diğer tüm işlemleri de otomatik yapabilen bir BOT yayınlıyor !

Hilenin özellikleri;

Human walking – Sadece insanların yürüyebildiği yollardan ilerler böylece Anti-Hile sistemleri sizi fark edemez.

Verbose Inventory management – Şanslı Yumurtalarınızı , transferlerinizi ve evrimleştirme işlemlerinizi otomatik olarak yapar.

Killswitch – En fazla ne kadar Pokestop gezeceğini ve Pokemon yakalayabileceğiniz seçebilirsiniz.

Soft ban bypass – AntiHile sistemleri sizi banlayamaz.

Custom path functionality – Botun gezeceği yolları siz seçebilirsiniz.

Login with Google OR Pokemon Trainer Club – Google Hesabınız ile yada Pokemon Trainer Club üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.

Hile nasıl kullanılır ?

1) Hileyi indirin.

2) Config klasörü içerisine girip auth.json dosyasını Not Defteri yada benzer bir program ile açın daha sonra Üçüncü satırda ki Auth Type bölümünde yazan “ptc”‘yi hangi yöntemi kullanarak giriş yapacaksanız o olacak şekilde ayarlayın. (Google ile gireceksiniz Google / Pokemon Trainer Club ile girecekseniz ptc yazın.

3) Alt satırlarda bulunan GoogleUsername yada PtcUsername bölgelerine hangi hesabınız ile giriş yapacaksanız hesap bilgilerinizi girin.

4) Aynı klasörde bulunan Config dosyasından Hangi enlem ve boylam’da farm yaptırmak istiyorsanız değiştirebilirsiniz. (longitude ve latitude)

5- Daha sonra NecroBot.exe’yi çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızı açık bıraktığınız süre boyunca otomatik olarak FARM yapabilirsiniz.

İndirme Linkleri Aşağıdadır.

www.bihile.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir