Metin2 Hile Otomatik Kasma Botu Para Kasmak İsteyenler İçeri

Metin2 Hile denildiğinde akla gelen ilk adres olan bihile.com sizlere yeni geliştirilmeye başlayan Metin2Bob alternatifi olabilecek ücretsiz Metin2 Bot hilesini sunuyor…

M2Bob bildiğiniz gibi ücretli ve herkes bu hileye para vermek istemiyor , genelde takipçilerimiz ücretsiz hileler arıyor. Bu konumuzda tamamen ücretsiz ve sürekli geliştirilmekte olan Metin2 Hilesini tanıtıyoruz.

Bedava Metin2 Hilesinin Özelliklerinden bahsedelim;

Metin2 Hack Pro Damage: Pro Damage diye bilinen bu özellik sizin bir saniye içinde normalden çok daha fazla sayıda vuruş yapabilmenizi sağlar. Örneğin hile olmadan saldırı hızınıza bağlı olarak 3 saniyede 5 vuruş yapıyorsunuz diyelim , Metin2 Pro Damage hilesini kullandığınızda 3 saniyede 20 vuruş yapabiliyorsunuz böylece Metin taşlarını , bossları ve slotları çok daha hızlı kesebiliyorsunuz. Bu demek oluyor ki daha hızlı farm daha fazla para !

Wait Damage Hack: Adından da anlaşılacağı üzere hareket etmeden saldırmanızı sağlar. Bununla birlikte “AntiFly” özelliğini de aktif ederseniz atın üzerinden saldırırken canavarları sağa sola fırlatmadan saniyeler içinde kesmenizi sağlar.

Wallhack: Bunu kullanarak Duvarların ve diğer tüm objelerin içinden geçip gidebilirsiniz.

Mobber: Cesaret pelerininin ücretsiz versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Ne kadar yüksek değer yazarsanız ayarlarına o kadar uzak mesafeden slotları size doğru çekecektir.  Metin2 hile kullanan insanların %60’ı sırf bu özellik için hile kullanıyor 🙂

Moblock: Bunu aktif ettiğinizde çevredeki tüm canavarları karakterinizin yanına ışınlar  böylece ekranda sürekli koşuşan slotlar olmaz ve oyun daha sağlıklı çalışır. Bu özellik aktif olduğunda tüm slotlara aynı anda vurur. (kullanmanızı tavsiye ederim)

Antifly: Bildiğiniz gibi at yada binek üzerinden saldırı yaptığınızda Metin2’de canavarları ileri doğru ittirirsiniz bu da onlara sürekli hasar verebilmenizi engeller böylece daha uzun sürer kesmeniz. İşte bu özellik sayesinde slotlar asla ileri doğru fırlamaz olduğu yerde vurmaya devam edersiniz.Wait Damage hilesi ile birlikte kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim !

Ghost Mod: Henüz aktif değil , güncellemeler ile aktifleştiğinde açıklaması yapılacak.

Pick Items: Oldukça geniş bir çapta düşen her şeyi otomatik olarak toplar. (İlerde toplanacak eşyaları seçme özelliği gelebilir)

Metin Detector: Çevrede gezinirken , sizin görmediğiniz Metin taşlarını otomatik olarak tespit edip size uyarı verir eğer onaylarsanız Metin taşının yanına otomatik olarak gider ve keser.

Boss Detector: Metin bulduğu gibi bosslarıda otomatik bulup kesebilir.

GM Detector: Hile kullanırken eğer ban yemek istemiyorsanız mutlaka bu özelliği aktif tutmalısınız. Size yaklaşan GM varsa otomatik olarak oyunu kapatır ve GM sizi banlayamaz.

Çalışan Metin2 hileleri ve Güncel Metin2 Hileleri için sitemizi sık sık takip etmeyi unutmayın.

 

Önemli Uyarı: Bu güncel hileyi Metin2 Steam versiyonunda da kullanabilirsiniz.

Bu hileye ilerleyen zamanlarda Otomatik Balık Tutma Botu yani FishBot eklenecektir.

Metin2 Multihack Nasıl Çalıştırılır ?

1-  İndirdiğiniz RAR dosyası içindeki minik dosyayı masaüstünüze kopyalayın.

2- Metin2 klasörüne girin.

3- Masaüstünüze kopyaladığınız minik dosyayı oyunun klasörü içine atın.

4- Oyunu her zaman nasıl çalıştırıyorsanız öyle çalıştırın.

5- Hile menüsü otomatik olarak açılacak.

6- Normal şekilde giriş yapıp hile menüsünden istediğiniz özelliği aktif edip Çalışan Metin2 hilesinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Metin2 Otomatik Kasma Hilesini aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. 
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir