League of Legends IP ve EXP Kasma Botu Bedava Smurf Hesap Kasmak İsteyenler İçin

LoL bedava Smurf hesap mı istiyorsunuz? , en baştan 30 Level hesap kasmaya üşeniyor musunuz ? Şampiyonları ve Rünleri tekrar almak için IP kasmaya vaktiniz yok mu ? O zaman bu konu tam sizin için…

League of Legends da yeni bir hesap kasmak neredeyse 1 ay sürüyor , 30 seviye yapmak ve Dereceli oyunlara girebilmek için gereken 16 şampiyonu almak için gereken IP yani itibar puanını toplamak ortalama 1 ay günde 5-10 oyun ile ancak mümkün oluyor. Elbette Şampiyonları satın almak ile bitmiyor , Rünler ve ek rün sayfaları için de epey IP biriktirmeniz gerekiyor. Elbette bu kadar zaman ayırmak ve en baştan yeni başlamış oyuncular ile oynamak herkesin sabır gösterebileceği bir durum değil. 

LoL’de bedava Smurf hesap kasmak için bir çok ücretli çözüm var , 10$ (30 küsür Türk Lirası) karşılığında satın alıp sınırlı süre kullanabildiğiniz botlar ve hazır kasılmış içinde 17.000 IP içeren hesaplarda var. Bunlar da birer çözüm ancak bu işe para vermeden smurf hesap kasmak isteyenler için çözüm bulmak biraz zor. İşte bu noktada bihile.com olarak yıllardır yaptığımız gibi ücretsiz ve çalışan League of Legends IP bot ile karşınızdayız.

LoL’de IP ve Smurf hesap kasmak artık hiç olmadığı kadar kolay.

Nedir bu IP ve EXP bot ?

LoL IP bot şu şekilde çalışır dostlar , siz bilgisayarınızı açık bıraktığınız sürece otomatik olarak sizin yerinize sürekli maç oynar , bildiğiniz gibi kazansanız da kaybetseniz de bir miktar IP ve EXP kazanıyorsunuz , yakın dönemde Riot Games League of Legends’da 30 Level seviyesine çıkma süresini yarı yarıya düşürmüştü. Bu avantajı IP bot ile birlikte kullandığınızda birkaç gün içinde hem 30 seviye Smurf bir hesabınız hemde ortalama 20.000 IP sahibi olursunuz. Resmen League of Legends’da bedava full hesap kazanmış oluyorsunuz. Tek yapmanız gereken botu açıp bilgisayarınızı açık bırakmak , geri kalan her şeyi bot otomatik olarak yapıyor.

Bu hileyi kullanarak IP ve EXP kasmak oldukça kolay ve Ban riski oldukça düşük çünkü 5 adet hesap ile kullanabiliyorsunuz. Beş adet hesap açıp hepsini birden bota bıraktığınızda botlara karşı 5-pre yani 5 hesap aynı oyunda olacak şekilde oynadıkları için , sizi report edecek kimse kalmamış oluyor 🙂 bu sayede ban yemeden istediğiniz kadar Smurf hesabı kasabilirsiniz.

Gelelim bu LoL IP bot Nasıl kullanılıyor onu öğretmeye 🙂

1- Öncelikle aşağıda verdiğimiz linklerden botu indirmekle başlayalım.

2- Ardından programı kurun (next next next 🙂 )

NOT: Resimleri büyütmek için sağ tıklayıp yeni sekmede aç demeniz yeterlidir.3- Bir süre Patch indirecektir , yani kendini güncelleyecektir.

4- Bittikten sonra açılan pencereden Register butonuna tıklayalım.

5- Karşımıza gelen siteden kayıt olalım. (e-posta onayı istemiyor)

6- Daha sonra programa geri dönerek giriş yapalım.

7- Kayıt olduğumuz hesabı yazıp giriş yaptığımızda LoL IP bot çalışacaktır.

Şimdi biraz daha ayrıntıya girmek istiyorum zira bot bir çok ayar içeriyor ve hepsini doğru yapmak oldukça önemli…

Öncelikle kendinize beş adet yeni League of Legends hesabı açın , hangi serverda olduğu hiç fark etmez. Beş adet hesap açmanızın sebebi , ban riskini düşürmek için beş botun birlikte çalışmasını sağlamak başkaları ile oynamadığınız için Report edilmezsiniz ve ban riskiniz oldukça düşer.

Daha sonra elbette tüm hesaplara tek tek girip bir nick koymalısınız.

Tüm bunları yaptıktan sonra LoL IP botumuzun Accounts sekmesine tıklayalım.

Açtığımız hesapları tek tek oradaki boşluklara yazalım aşağıdaki gibi.

Ardından Options sekmesine geçelim ve ayarlarımızı benim söylediğim gibi yapalım ki LoL IP botumuz hata vermesin , aralıksız IP ve EXP kasalım Smurf hesabımız sorunsuz büyüsün 🙂

Bu resme bakarak ayarlarınızı yapın sorunsuzca bot çalışsın.

Burada en önemli ayar RAM Management benim önerim maksimum 250MB olarak kullanmanızdır.

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey Bot Start tuşuna basmaktır. 
League of Legends IP hilesi nasıl çalıştırılır anlamadıysanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.


League of Legends Smurf Kasma hilesini aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

 

5 Comments on “League of Legends IP ve EXP Kasma Botu Bedava Smurf Hesap Kasmak İsteyenler İçin”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir