League of Legends Bedava Skin Hilesi Sürekli Güncel 2017 Sezon 7

League of Legends bedava RP (riot point) yada sınırsız ip gibi hilelerin olması mümkün değil ancak oyunda RP ile alınan en değerli şey olan kostümlerin ücretsiz olarak kullanabilmek mümkün.


KANIT Videosu. (pc kasıyor kusura bakmayın:))

Nasıl Bedava Skin Alınır ?

bihile.com takipçileri her zaman en güncel ve çalışan durumdaki hileleri kullanırlar.

League of Legends’da bedava skin kullanmak için tek yapmanız gereken konunun devamını dikkatlice okumak ve yazıdaki videoyu izlemek.

LoL RP kodları konumuz da yakında paylaşılacak ancak , ondan  önce bu konuyu paylaşmamın bir sebebi var okumaya devam edin 🙂

LoL bedava Kostüm hilesinin özelliklerinden bahsetmek istiyorum siz değerli takipçilerime…
1- League of Legends bedava kostüm kullanmak.

Bu hileyi kullanarak LoL’de bedava skinleri kullanabilirsiniz. Yeni çıkmış şampiyonların , en yeni kostümlerin tamamını ÜCRETSİZ olarak istediğiniz kadar kullanabilir , canınız sıkıldıkça diğer bedava kostümlere geçiş yaparak oyundan aldığınız zevki katlayabilirsiniz.

2- League of Legends Özelleştirilmiş Arayüz.

En sevdiğiniz E-Spor takımına özel yapılmış arayüz tasarımlarını kullanabilirsiniz. Elbette birbirinden farklı ve güzel yüzlerce özel arayüz (lol hud) tasarımları mevcut , hangisini isterseniz onu kullanmak sizin elinde.

3- LoL Yükleme ekranı görselini değiştirmek.

League of Legends’da oyuna bağlanırken gördüğümüz yükleme ekranı görselinin hep aynı olmasından sıkıldıysanız , istediğiniz gibi değiştirme imkanınız bu hile sayesinde ellerinizde. İsterseniz yükleme ekranınızı en sevdiğiniz kostümün yükleme ekranını koyabilir isterseniz çıplak bir hatun bile koyabilirsiniz 🙂

4- LoL Challenger Çerçeve nasıl alınır ?

Hileyi kullanarak Bronz bile olsanız Challenger çerçevesine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz bir çerçeve görünümünü (kod adı,el yapımı özel çerçeveler,lig çerçeveleri,elmas lig çerçevesi vb.) seçmek gerisini program sizin yerinize hallediyor.

5- Özel geri dönüş animasyonları.

Sevdiğiniz bir E-Spor takımının yada diğer yüzlerce seçenek içinde bulunan birbirinden güzel geri dönüş animasyonlarını ve özel simgelerini kullanmak isterseniz , hilenin içindeki WARDS bölümünden istediğiniz geri dönüş animasyonunu seçebilir ve kullanabilirsiniz. Hepsi tamamen ücretsiz.

6- Bedava Totem Görünümü kullanmak.

Elbette kostümler kadar olmasa da çok sevilen bir diğer özelliği ise hilenin tamamen bedava RP kodu olmadan skin ve totem görünümü kullanabilmenizi sağlamak. Oyun içinde satılan ve tamamen oyuncular tarafından tasarlanmış özel totem görünümlerini kullanabilmenizi sağlayan bu özelliği hileye eklemeyi unutmamışlar.

Şimdi gelelim bu Bedava Kostüm Hilesi nasıl kullanılıyor kısmına 🙂

1- LoL’ü açıp bir oyuna giriyorsunuz.

2- Şampiyon seçim ekranında programı çalıştırıyorsunuz.

3- Karşınıza gelen ekrandan oynamak istediğiniz heroyu seçiyorsunuz.

4- Sol menüde çıkan kostüm listesinden hangi kostüm ile oynamak istediğinizi işaretliyorsunuz.

5- Sağ altta bulunan APPLY butonuna tıkladıktan sonra gelen uyarıyı OK deyip kapatıyorsunuz.

6- Oyuna dönüp seçtiğiniz karakteri KOSTÜMSÜZ NORMAL VERSİYONUNU SEÇİYORSUNUZ.

7- Oyuna bağlandığınızda kostüm karşınızda olacak , keyfini çıkartın 🙂

Gecenin Kılıcı Yasuo bedava nasıl alınır diye soran arkadaşlar , tüm League of Legends kostümlerini bu hile ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İçiniz rahat olsun Yasuo kostümleri de var 🙂

Not: Diğer LoL hileleri ve scriptler için sitemizin League of Legends Kategorisini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Hileyi aşağıdaki linkleri kullanarak indirebilirsiniz.
En güncel hileler için bizi takip etmeye devam edin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir