Last Man Standing Hile Türkiye’de İlk ESP-Wallhack Sürekli Güncel 1 Ağustos

Last Man Standing hile paylaştığımızdan beri yeni takipçiler kazanmaya başladık demek ki Türk oyuncular Last Man Standing için sabırsızlıkla güncel hile arıyormuş 🙂

1 Ağustos Güncel Sürüm Eklendi.!!! Last Man Standing Hack güncel olarak kullanabilirsiniz.

Last Man Standing PUBG (Player Unknown’s Battlegorunds) oyununun ücretsiz bir alternatifidir. Ücretsiz olarak Steam üzerinden indirip oynayabileceğiniz bu oyunun PUBG’den aşağı kalır yanı neredeyse YOK!

Last Man Standing hile özelliklerini tek tek detaylı olarak açıklayalım.

1-  ESP Player : Daha önceki konularımızı okuyanlar bilir , ESP Wallhack’in gelişmiş versiyonu olarak tanımlanabilir. ESP Player Last Man Standing Wallhack konusunun geliştirilmiş halidir. Çevredeki düşmanların tamamını bir dikdörtgen içine alarak duvar ve diğer tüm objelerin arkasında dahi olsalar sizlere yerlerini açıkça gösterir.

2- ESP Item: Last Man Standing de loot yapmanın ne kadar önemli olduğunu söylememe gerek yok sanırım zaten Playerunknown’s Battlegrounds oynayan yada izleyen dostlar biliyordur. Loot yapacağınız yeri daha önceden seçebilmek için binaların içinde hangi eşyalar olduğunu görebildiğiniz bu hileyi kullanmanız sizin için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Böylece çok daha iyi eşyaları çok daha kısa sürede toplayarak birincilik yolunda kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

3- Skeleton: Oyuncuların iskeletlerini gösterir, bu hitbox olarak da düşünülebilir , neresinden vurmak isterseniz o parçaya doğru nişan almanızı kolaylaştırır böylece düşmanın üzerindeki eşyalara zarar vermeden onları öldürebilir ve eşyaları ele geçirebilirsiniz.

4- Player Weapon: Düşmanın hangi silaha sahip olduğunu bilmenizi sağlar. Elinde hangi silah olduğunu önceden bilerek düşmana daha uygun bir pozisyonda saldırmanız mümkün olabilir.

5- Distance: Last Man Standing Aimbot kullanırken pek işinize yaramasa da bu özellik , yalnızca Wallhack kullanarak ban riskini azaltmak isteyen oyuncuların gözbebeğidir. Örneğin sniper tüfeğiniz ile uzaktaki bir düşmana ateş etmek istiyorsunuz ancak aradaki mesafeden emin değilsiniz, işte bu özellik size düşman ile aranızdaki mesafeyi söyler siz de bu sayede dürbün ayarınızı düzenleyerek atışınızı daha tutarlı hale getirirsiniz. Distance hack iyidir 🙂

6- Radar: Last Man Standing hack konumuzun belki de en çok sevilecek özelliği Radar olabilir çünkü Radar üzerinde düşmanları,eşyaları kısacası aklınıza gelebilecek her şeyi görebilirsiniz.

7- Aimbot(KISAYOLU “q” tuşudur): Basitçe ve hızlı çalışır. Last Man Standing Aimbot Türkiye’de ilk defa bizim sitemizde paylaşıldığı için özenle anlatmak istiyorum. Kısa mesafeli çatışmalarda ve AR yada SMG silahlar ile kullanmanızı tavsiye ediyorum. Düşmana otomatik olarak nişan alan Aimbot size yalnızca ateş etmeyi bırakır :). Aimbot hilesi sayesinde çok kısa sürede düşmanı öldürebilirsiniz.

LAST MAN STANDING HACK NASIL ÇALIŞTIRILIR?

UYARI: OYUNU PENCERE MODUNDA VE ÇERÇEVESİ ÇALIŞTIRMANIZ GEREKİR (WINDOW MODE – BORDERLESS)

1- Oyunu açın.
2- İndirdiğiniz DLL’yi masaüstünüze atın.
3- Xenos Injector’ü yönetici olarak çalıştırın. (XENOS INJECTOR’u İNDİRMEK İÇİN TIKLA)
4- Oyunu seçin.
5- DLL’yi seçin.
6- Inject edin.
7- Oyuna dönün.
8- F1 tuşu ile hile menüsünü açabilirsiniz.
9- İstediğiniz özellikleri açıp hilenin keyfini çıkarın!

Hileyi aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.
Bihile.com gururla sunar…

9 Comments on “Last Man Standing Hile Türkiye’de İlk ESP-Wallhack Sürekli Güncel 1 Ağustos”

      1. ben göremiyorum linkleri yoruma indirme olarak atabilme şansın var mı injector ile ?

      2. bende sadece indir yazıyor tıklıyorum ve hiçbirşey açılmıyor kalıyor öylece

  1. injector’u falan indire biliyorum orada linkler görünüyor fakat bunda görünmüyor hemen indir var tıklıyorum hiçbirşey açılmıyor direkt download link’i olursa güzel olabilir

  2. Teşekkürler sorunsuz çalışıyor.Elinize sağlık.Black squad hilesi bulabilir misiniz?

  3. hocam Xenos Injector’ın nasıl kullanıldığına dair küçük bir açıklama bence çok işe yarar, çünkü bende hata veriyor, doğru yaptığımdan emin olamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir