Extreme Injector v3.7.x Güncel Versiyon Hile Aracı

Extreme Injector bir çok hile programını kullanmak için en gerekli olan bileşenlerden biri.

NOT: YAZININ İLERLEYEN BÖLÜMLERİNİ EXTREME INJECTOR KULLANMAYI BİLİYORSANIZ OKUMADAN GEÇEBİLİRSİNİZ. EĞER BİLMİYORSANIZ LÜTFEN OKUYUN. İNDİRME LİNKİ YAZININ EN ALTINDADIR.

DLL Tabanlı tüm hile programlarını çalıştırabilmek için ihtiyacınız olan Extreme Injector programının en güncel ve “temiz” versiyonunu bu konu üzerinden edinebilirsiniz.

Extreme Injector programından biraz bahsetmek istiyorum.

Extreme Injector Nedir?

Yabancı yazılım geliştirme forumlarından birinde köklü üyeliği olan , güvenilir ve kaliteli bir üyenin geliştirdiği “DLL Injector” programıdır. Bu programı geliştiren “master131” isimli kişi tarafından verilen bilgilere göre Extreme Injector C# dili kullanılarak geliştirildi. Doğru kullanıldığında hangi oyunda hile kullanırsanız kullanın BAN riskiniz oldukça düşük olacağı gibi , fazla bilgisayar bilgisi gerektirmeden sitemizden indirdiğiniz tüm oyun hilelerini rahatlıkla çalıştırabileceksiniz.

DLL Inject etmek ne demek ?

Aslında bu sorunun cevabını vermek için DLL hakkında minik bir bilgi vermek gerekiyor.
DLL işletim sisteminizin ve diğer tüm programların (buna elbette oyunlar dahil) çalışması için gereken kod parçacıklarını içeren mini kütüphanelerdir.
Örneğin CS:GO oynuyorsanız , “serverconnect.dll” dosyası sizin oyunu online olarak oynayabilmeniz için gereken sunuculara bağlanma fonksiyonunu içeriyor.
Bu DLL sayesinde oyun sunucularına bağlanabiliyorsunuz. DLL Inject ise , çalışmakta olan programların varolan DLL dosyalarının yanına sizin istediğiniz DLL dosyasını  yamayarak kendi içindeki fonksiyonların gerçekleştirmek için kapı açmak demek.
Böylece yukarıdaki örnek üzerinden açıklamak gerekirse , “serverconnect.dll” dosyasının yanına “sizindlldosyanız.dll” inject edildiği zaman orijinal CS:GO sunucuları yerine Inject ettiğiniz DLL dosyasının içinde bulunan sunuculara bağlanmak gibi işlevleri olabiliyor. Kısacası bir programa / oyuna DLL inject etmek , programın sizin istediğiniz gibi çalışmasını sağlar.
DLL Nedir sorusu ile ilgili daha fazla cevap almak isterseniz buraya tıklayarak başka bir makaleyi okuyabilirsiniz.

Extreme Injector v3.7.3 Sahip olduğu özellikler neler?

1- Renkli ve özelleştirilebilir bir arayüze sahiptir ve kullanımı kolaydır.

2- İşlem listesini size sunar. Bu listeden Inject etmek istediğiniz programı görebilir ve seçebilirsiniz.

3- Multi-DLL Inject etme seçeneği ile birden fazla DLL dosyasını Inject etme imkanı sunar.

4- Otomatik olarak Inject işlemini yapmak için Auto-Inject fonksiyonu.

5- DLL dosyasını gizleyerek Inject etmek için Stealth-Inject fonksiyonu.

6- DLL dosyalarını Inject ettikten sonra Extreme Injector programının kapanmasını sağlayan Close on Inject fonksiyonu. Bu fonksiyonu kullanmak , ban riskinizi oldukça düşürür.

7- DLL-Scrambling ile Inject etmek istediğiniz DLL dosyalarını karıştırırak varsa Anti-Hile sistemlerinin kafasını karıştırır. Böylece daha önce kapatılmış hileleri bile kullanabilirsiniz. Ayrıca bir çok anti-hile sisteminin de kafasını karıştırmayı başardığı için Ban Riskini azaltır.

8- Un-Inject fonksiyonu ile , herhangi bir DLL Inject ettiğiniz programı kapatmanıza gerek kalmadan , Inject ettiğiniz DLL dosyasını devre dışı bırakır.

9- Sürükle bırak desteği. Sürükle bırak desteğini kullanarak istediğiniz DLL’yi programa sürükleyerek önceden seçilmiş olan işleme tek tık ile Inject işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

10- 64Bit Inject desteği. 64Bit programlara da DLL Inject edebilmenizi sağlar. DLL Inject programları arasında bu desteği veren nadir örneklerdendir.

11- Otomatik olarak programın çalışması için gerekli olan C++ Kütüphaneleri ihtiyaçlarını giderir.

12- Inject işleminden sonra DLL içerisinde bulunan tüm fonksiyonların otomatik olarak çalışmasını sağlar.

Extreme Injector Nasıl Kullanılır ?

1- Öncelikle sitemizden indirdiğiniz RAR dosyasını klasöre çıkartarak Extreme Injector v3.7.3.exe programını masaüstünüze atın.

2- Extreme Injector ve diğer tüm DLL Inject programları her zaman YÖNETİCİ OLARAK çalıştırılmalıdır. Extreme Injector Programını Yönetici olarak çalıştırın.

3- Ayarlar (settings) butonuna tıklayın ve “Start in Secure mode” Seçeneğini işaretleyin. Böylece Extreme Injector kendi içerisindeki fonksiyonları kullanarak Anti-Hile programlarının onu yakalamasını zorlaştırır.

4- Hangi programa DLL Inject etmek istiyorsanız “Select” butonuna tıklayın ve önünüze çıkan listeden o programı bulun ve seçin.

5- Add DLL butonuna tıklayarak hangi DLL dosyasını Inject etmek istiyorsanız o DLL dosyasını bulun ve seçin. Ayrıca bu işlemi DLL dosyasını Extreme Injector programının üzerine sürükleyip bırakarak da yapabilirsiniz.

6- Enable/Disable butonunu kullanarak daha önce kullandığınız DLL dosyalarını programın sizin için kaydetmesini sağlayabilirsiniz. Böylece her seferinde DLL dosyasını arama zahmetinden kurtulursunuz.

7- Ayarlar (settings) butonuna tıklayarak eriştiğiniz Ayarlar sayfasından , gerekli tüm ayarlarınızı yapabilirsiniz. Örneğin sitemizde paylaşılan bir hileyi kullanmak için gereken spesifik bir ayar belirtilmişse bu ayarı ayarlar menüsünde bulabilir ve yapabilirsiniz.

8- Son olarak her şeyin tamam olduğunu düşünüyorsanız Inject butonu sizi bekliyor 🙂 Inject tuşuna basarak Inject işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Inject Metodları nelerdir ve ne işe yarar ?

1- Standart Inject > Adı üzerinde tamamen temel şekilde DLL dosyasını Inject etmektedir. Ek olarak herhangi bir fonksiyon çalıştırmadan doğrudan işini yapar.

2- LdrLoadDLL Stub > Standart DLL Inject yönteminden pek farkı olmasa da birinci derece alternatif DLL yöntemi denilebilir. Her zaman Standart DLL Inject kullanmak bazen Anti-hile sistemlerinin sizi yakalamasına sebep olabildiği için bu seçenekleri de değerlendirmeniz gerekebilir.

3- LdrpLoadDLL Stub > İkinci seviye DLL Inject fonksiyonudur. Tespit edilme riskinizi düşürmekle kalmaz sistem kaynaklarınızı daha verimli kullanır.

4- Thread Hijacking > Oldukça stabil bir Inject fonksiyonudur. Diğer DLL Inject programlarında pek bulunmaz , DLL Inject işleminin başarısız olma riskini düşürür.

5- Manual Map > Bu fonksiyonu kullanarak kendinizi Anti-Hile programlarından BÜYÜK ölçüde gizlersiniz. Bu sayede sizin hesaplarınızın engellenmesini engellemekle kalmaz , programların çökmesini de engeller.

Scramble (karıştırma) Ayarları nedir ?

1-  None > Hiç bir karıştırma metodunu kullanmadığınız anlamına gelir.

2- Basic > Bir çok DLL ile uyumlu olarak çalışır ve birinci seviye scrambling metodudur. Düşük seviyede Anti-hile programlarından korunmanızı sağlar.

3- Standard > Basic’den pek farkı yoktur.

4- Extreme > Tüm scrambling(karıştırma) fonksiyonlarını devreye sokar. DLL Inject işlemini olabildiğince güvenli hale getirerek size cezalardan kurtulma yolunu açar. Kullanın kullandırtın 🙂

Post Inject Ayarları ne işe yarar ?

Çoğunlukla Scramble metodları ile birlikte kullanılması gerekir , böylece Scrambling işleminin tutarlılığını arttırarak Anti-Hile sistemlerinin sizi yakalamaması için tüm önlemleri almış olursunuz.

1- Erase PE > DLL Inject işleminden sonra PE başlıklarındaki verileri siler. Anti-Hile sistemlerinin sizi tespit etmekte kullandığı adresleri önceden boşaltarak , Anti-Hile sisteminden kaçmanızı sağlar.

2- Hide Module > Inject işleminden sonra kullanılan DLL’yi sistemde gizler. Anti-Hile sistemlerinin taradığı bölgelerin başında gelen adreslerden DLL Inject işlemi ile ilgili tüm verileri silmekle birlikte DLL dosyasını da gizleyerek size güvenle hile kullanma imkanı verir.

SIKÇA SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI.

S1– Bu programı anti-virüs programım Virüs olarak görüyor? Bizi mi s*kiyorsunuz?

C1– Hayır sizi s*kmiyoruz. Tüm hile programları gibi bu program da standart programların aksine sisteme müdahale etmek gibi ihtiyaçları vardır. Eğer hile kullanıyorsanız bilmeniz gereken ilk şey hile programları ve onları kullanmanızı sağlayan diğer tüm programlar anti-virüs programları tarafından virüs olarak görünür. Virüs olarak görünmesinin tek sebebi hilenin çalışabilmesi için sisteme bazı müdahalelerde bulunmasıdır. Extreme Injector programı kodları bir çok kişi tarafından incelenmiş güvenli bir programdır. Sizden hiç bir şey çalmaya çalışmaz.

S2– Injection Failed hatası alıyorum?

C2– Başka bir Inject Metodunu deneyin.

Önemli Not: Extreme Injector v3.x.x programının çalışması için bilgisayarınızda yüklü olması gereken Visual Studio C++ güncellemesi indirdiğiniz RAR dosyası içinde mevcuttur. Lütfen öncelikle Microsoft orijinal yazılımı olan VSC C++ güncellemesini yükleyin.

Extreme Injector ile ilgili her şeyi öğrendiniz. Extreme Injector indirmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkleri kullanmak.

Extreme Injector indirmek için linki kullan.

16 Comments on “Extreme Injector v3.7.x Güncel Versiyon Hile Aracı”

    1. ne konuda hata aldığını açıklarsan yardımcı olabilirim bu söylediklerinden pek bir şey anlamıyorum.
      mümkünse hata görüntüsünü de paylaşırsan harika olur.

    1. hile programlarının neredeyse hepsini virüs olarak görür anti-virüs programları. ben bunu açıklamaktan bıktım ama sana da açıklayayım. hile programı dediğimiz şey başka bir programa müdahale ettiği için windows ve anti-virüs programları tarafından tehdit olarak görünür. hile programı olup da virüs olarak algılanmayan program bulma şansın %5. bilmem anlatabildim mi kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir