CS:GO Wallhack Hilesi Güncel Versiyon Türkçe Anlatım

CS GO Hile denildiğinde akla gelen ilk adres bihile.com olarak tekrar takipçilerimiz için cs go hileleri paylaşmaya başlıyoruz!

CS GO Wallhack , aimbot ve triggerbot özelliklerine sahip hilenin konusuna hoş geldiniz.

Hilenin özelliklerinden tek tek bahsedelim;

CS GO aim hack nedir ?

Aimhack genelde aimbot olarak bilinir. Bu hile genellikle Rekabetçi maçlarda kullanıldığında VAC tarafından ban yeme riskini oldukça yükseltir. Counter Strike Global Offensive Aimbot hack şu şekilde çalışır, siz düşmana tam olarak nişan alamasanız bile hile sizin yerinize aim’i düşmanın başına yönlendirir. CS GO hileleri arasında en etkili hile türüdür.  Ban riskini göze aldığınız sürece istediğiniz kadar aimbot ile oynayabilirsiniz.

CS GO Wallhack 2017 nedir ?

Bu özelliğin birkaç ismi daha var , cs go glow hack , esp gibi isimler ile de bilinir.
VAC koruma programı ve Overwatch sistemlerini yalnızca bu hileyi kullanarak atlatabilme şansınız vardır. Wallhack temel olarak size dost düşman herkesi duvar ve diğer objelerin arkasından görebilmenizi böylece nerede olduklarını anlamanızı sağlar. Doğru şekilde wallhack (duvar hilesi) kullanmayı başarırsanız yalnızca Overwatch sisteminde DÜŞÜK ihtimalle ban riskini kabul etmiş olursunuz. Overwatch ve VAC hile koruma sistemlerinden kurtulmanın yollarını anlatacağımız konumuz yakında yayınlanacak.

CS GO Triggerbot nedir ?

Triggerbot cs go hileleri arasında en sevdiğim hile tipi , özellikle hile koruma sistemlerinden öyle kolay geçiyor ki BAN RİSKİ EN DÜŞÜK olan hile olduğunun altına imzamı atarım. Peki nasıl çalışır bu trigger hilesi ? En basit haliyle özetlemek gerekirse Aimbot’un manuel hali, yani şu şekilde örneğin siz düşmana doğru nişan aldınız yani tam kafasına silahınızı doğrulttunuz işte tam bu noktada devreye giriyor trigger hack otomatik olarak doğru anda sizin yerinize ateş ediyor. Böylece report edilseniz bile Overwatch izleyicileri tarafından hile olduğunuzun anlaşılması oldukça zor. CS GO görüş hilesine ve Aim hilesine nazaran çok daha az ban riski taşır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bunny Hack (bunny yapma hilesi) nedir ?

İşte bu kesinlikle Rekabetçi oyunda kullanılmaması gereken hile türüdür. Kullanmak istiyorsanız yalnızca Normal – Deatmatch gibi modlarda kullanın. Bunnyhop hack normalde yetenek gerektiren bunny yani seri zıplama kombosunu otomatik olarak kolayca yapmanızı sağlar. Genelde SPACE tuşuna basılı tutarak kullanılır.

RadarHack nedir ?

Oyunun orijinal radarında bulunmayan detaylar görmenizi sağlayan hile türüdür. Dost düşman tüm oyuncuların nerede olduğunu Radar üzerinden görebilmenizi sağlar, aynı zamanda Bomba taşıyıcısının kim olduğunu ve nerede olduğunu görebilirsiniz.

CS GO hileleri konusunda bahsedilmeyen hile özelliklerini deneyerek keşfedebilirsiniz!.

CS GO Hile nasıl çalıştırılır ?

1- Öncelikle Counter Strike Global Offensive oyunu çalıştırın.

2- İndirdiğiniz hile programını YÖNETİCİ olarak çalıştırın.

3- Ayarlarınızı istediğiniz gibi yapın.

4- Hilenin keyfini çıkarın!.

CS GO Wallhack indirme linki aşağıdadır.
Güncel CS GO Hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir