CS GO Wallhack 22.01.2018 Güncel CSGO Hilesi indir GÜNCELLENDİ!

Counter Strike Global Offensive Hileleri arayan arkadaşlar için BAN Riski düşük , ve kullanımı kolay hile konusu karşınızda.
CS GO Hile arayan dostlara şimdiden içlerini rahatlatacak bir bilgi vereyim , bu hileyi 1 hafta boyunca BAN YEMEDEN kullanmanız mümkün. Bir hafta geçtikten sonra lütfen bu hileyi kullanmayın.

 

CSGO Hack Özellikleri;

1- Wallhack (GlowESP) > Duvarların arkasındaki dost düşman herkesi görebilirsiniz. Glow ESP sayesinde görebilmenizi kolaylaştırmak için , parlak renkler ile işaretler.

2- Bomb ESP > Bombayı parlak renkler ile işaretler. Kurulmuş olan bombanın patlamasına ne kadar süre kaldığını görebilmeniz için süre azaldıkça rengi kırmızıya doğru gider.

 

CS GO Hile Nasıl Çalıştırılır ?

1- CS GO’yu açın.

2- İndirdiğiniz hileyi YÖNETİCİ olarak çalıştırın.

3- Oyuna dönün.

4- F7 ve F8 Tuşları hileyi aktif eder.

5- F9 Bomba zamanlayıcısını aktif eder.

CS GO Hileleri indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
Counter Strike Global Offensive Wallhack indir -*-

3 Comments on “CS GO Wallhack 22.01.2018 Güncel CSGO Hilesi indir GÜNCELLENDİ!”

  1. Admin mutlihackın yeni versiyonunu çıkarırmısınız yarın yada en kısa zamanda .Ben preiumum hackı bekliyorum en kısa zaman multühackın yeni versiyonu ve preiumum hackleri sitede paylaşırmısınız çok iyi hile yapıyorusunuz iyi günler.

  2. Admin sizede kızmıyorum kendim yedim bu boku ama 500 saat oynamam vardı nova 4 tüm 130 maç kazanmam vardı hileyi açtım rekabetçi girdim ondan sonra arkadaşla 1 el yoldaş girdim maç bitti bı baktım Vac Ban 1 saatte yemişim yani 1 hafta kullanabilirsiniz diye yalan söyleyip milletin emeğini çalmaya gerek yok ben zaten hile acmazdjm hiç hep karşı takıma hile geliyodu bende sinirlendim artık bı aciym bakiym dedim hesabım gitti bidaha hileye elimi surmem

    1. istesen de kızamazsın kardeşim zaten 🙂 4 ay 27 gün önce yayınlanan hileyi kullanmışsın. güncel bir hile kullansan başına böyle bir şey gelmezdi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir