Counter Strike Global Offensive Multihack Hile

CS:GO Aimbot ve Wallhack gibi hileler arayan dostlarımız için yeni bir konu ile birlikteyiz. Paylaşacağımız bu hile , güncel ve çalışır durumdadır ancak tek seferlik bir Release’dir.

Counter Strike Global Offensive Hileleri arasında belki de en detaylı ve temiz arayüz ile birlikte gelen bu hileyi biz çok beğendik , umarız siz de beğenirsiniz.

Hilenin özelliklerini açıklayalım;

1- Aim Assist > Nişan almanızı kolaylaştıran nişan hilesidir. Silahınızı bir düşmana yönelttiğinizde tam olarak nişan alamasanız bile sizin yerinize nişan alır ve %100 isabetli atışlar yapmanızı sağlar.

2- Trigger Key > Aim Assit fonksiyonunun tam tersi olarak düşünebilirsiniz, doğru nişan almak sizin görevinizdir ancak , doğru nişan aldığınız an sizin yerinize ateş eder ve böylece Aimbot olmasa bile Aimbot hilesi keyfini yaşatır.

3- Box ESP > Wallhack hilesidir , duvarların ve diğer objelerin arkasındaki düşmanlarınızı görebilmenizi sağlar. İsminin Box ESP olmasının sebebi ise düşmanlarınızın hitbox yani vuruş tablolarını görebilmeniz için düşmanı renkli bir dikdörtgen içine alır bu yüzden ismi Box ESP’dir.

4- Bone ESP > Box ESP ile aynı fonksiyondur ancak düşmanın iskelet sistemini gösterir.

5- Chams > Wallhack hilesine ek olarak kullanmanızı önerdiğim fonksiyondur. Düşmanın bedenini parlak bir renk ile işaretler ve onu daha kolay fark etmenizi sağlar. Faydalı bir hiledir.

6- BunnyHop > Kesinlikle en az kullanmanız gereken fonksiyon budur. Normalde yapamayacağınız kadar hızlı ve uzun mesafe Bunny yapmanızı sağlayan özelliktir. Özellikle rekabetçi maçlarda kullanırsanız BAN riskinizi arttırır.

7- C4 Timer > Bombanın kaç saniye sonra patlayacağını size gösterir.

8- NoFlash > Flash bombaları sizi kör edemez.

9- NoSmoke > Duman bombaları sizin ekranınızda gözükmez, böylece sis bombasının içinde , arkasında ne var ne yok görebilirsiniz.

10- SkinChanger > Sizde olmayan skinleri kullanmanızı sağlayan fonksiyondur. Örneğin bedava Asiimov ya da bedava Karambit bıçaklarını kullanabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive hilesi nasıl açılır ?

1- Öncelikle indirdiğiniz RAR dosyasını masaüstünüze atın.

2- RAR dosyasını klasöre çıkarın.

3- Counter Strike Global Offensive Çalıştırın ve ana ekrana gelince masaüstüne dönün.

4- Klasörün içindeki Launcher.exe’yi çalıştırın.

5- Oyuna geri dönün.

6- Hile penceresi karşınızda belirecek , istediğiniz ayarları yapın ve hilenin keyfini çıkarın.

Her zaman en güncel ve çalışır durumda CS GO hileleri için bizi takip etmeye devam edin.

Hilenin indirme linkleri aşağıdadır.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

3 Comments on “Counter Strike Global Offensive Multihack Hile”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir