Counter Strike Global Offensive Multihack Güncel Versiyon 16.09.2017

CS:GO Hileleri arayan dostlarımız için bu hafta sonuna özel minik bir sürprizimiz var. Bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri aynı saatte (01.01) iki adet CS GO konusu paylaşacağız.

Ücretsiz Counter Strike Global Offensive Hilesinin özelliklerinden kısaca bahsedelim , bu arada güncel Metin2 hile ve PvP server hileleri de yolda!…

1- Aimbot (ALT) > CS GO aimbot bildiğiniz gibi hile fonksiyonlarının en tehlikeli ama en eğlencelisi. Dozunda kullanmayı başarırsanız Vac ban yemekten kurtulursunuz diyebilirim. Sizin yerinize otomatik olarak nişan alır , siz yalnızca ateş edersiniz ve skorları toplarsınız 🙂

2- TriggerBot (V) > Counter Strike Global Offensive Trigger hilesi aimbot’un aksine sizin nişan almanızı ister , siz doğru nişan aldığınız anda otomatik olarak ateş ederek %100 tutarlılık ile skorları toplamanızı sağlar.

3- Wallhack (F6) > CSGO Wallhack ile duvarların ve diğer tüm objelerin arkasındaki düşmanlarınızın yerini görebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz. Onlar sizi görmeden siz onları görmüş olduğunuz için kolayca skorları toplar ve oyunu kazanırsınız. Böylece CS:GO Rank yükselme konusunda başarılı olursunuz.

4- RadarHack (F4) > CS:GO’Da orijinal radar’da göremeyeceğiniz detayları size gösteren ikinci bir Radar yazılımı ile size Wallhack’e ek olarak ek bilgiler sağlayacak olan fonksiyondur. Radar üzerinde tüm oyuncuların pozisyonlarını , bombanın kimde olduğunu , ve buna benzer bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

5- BunnyHop (F7) > Normal şartlarda yapamayacağınız kadar kaliteli ve uzun Bunny yapabilmenizi sağlar.

6- NoFlash (F8) > Flash bombaları sizi kör edemez.

CS:GO Hilelerinin diğer fonksiyonlarını kullandıkça rahatlıkla keşfedebilirsiniz, hile menülerinde gezintiye çıkmaktan korkmayın ve bir maça girmeden önce mutlaka botlar ile hilenizi deneyin ve tanıyın.

CS:GO Hack Nasıl Çalıştırılır ?

1- Hileyi indirin.
2- İndirdiğiniz RAR dosyasını klasöre çıkarın.
3- CS:GO’yu çalıştırın.
4- Masaüstünüze dönün.
5- Hileyi çalıştırın.

Açılan hile menüsünden ekran görüntülerinden de görebileceğiniz kısayol tuşlarını kullanarak istediğiniz özelliği aktif edebilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Hileyi aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.
En güncel oyun ve CS:GO Hileleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir