BiHile Sıkça Sorulan Sorular Sayfası S.S.S.

Selam arkadaşlar , gördüğüm kadarıyla alakalı alakasız bir çok soru ile karşılaşıyoruz her gün , diğer konuların yorum bölümünü kirletmeme adına ve cevabı daha önceden verilmiş soruları görebilmeniz için böyle bir sayfa oluşturmaya karar verdim. Ayrıca site ile yada hileler ile alakalı “genel” soruları buraya yorum olarak atabilir ve cevabını alabilirsiniz. Ayrıca cevabı alınan sorular sayfaya ekleneceği için aklınıza gelen soruyu öncelikle sayfa içerisinde aramanızı tavsiye ederim.

S.S.S.

1- Sitenizde bulunan hileler ücretli mi ?
Cevap: Hayır. BiHile olarak genellikle ücretsiz hileler paylaşıyoruz.

2- PREMIUM Sistemi nedir peki ?
Cevap: BiHile sürekli paylaştığı ücretsiz ve herkese açık hileleri paylaşmaktan vazgeçmeden , yalnızca herkese açık olarak paylaşılamayacak kadar değerli hileleri PREMIUM üyelere satmaktadır. Oyun başına yıllık sadece 20 TL ödeyerek PREMIUM olabilirsiniz.

3- Hile dosyalarında virüs var mı ?
Cevap: Öncelikle hile dediğimiz şeyin ne olduğundan çok kısa bahsedeyim ki konu daha net anlaşılabilsin.
Hile bilgisayarınızda çalışan Oyun’a müdahale ederek içindeki normal yollar ile elde edilemeyen özellikleri elde etmenizi sağlayan programdır. Bu tür programlar zorla başka bir program olan oyunlara müdahale etmeye ve verileri değiştirmeye çalıştığı için maalesef Anti-Virüs programları hile programlarını Virüs olarak algılar. Bu yüzden Hile çalıştırmak için Anti-Virüs programlarınızı bazen kapatmanız bile gerekebilir. Bu yüzden hileleri kullanıp kullanmama kararı tamamen sizindir. Bu programlar yalnızca oyunlara müdahale eder.

4- Yorumlarımız neden her zaman yayınlanmıyor ?
Cevap: Maalesef yorum yapmayı bilmeyen insanlar yalnızca küfür ederek yorum yazabilmeyi başardığı için genellikle biriken yorumlar kontrol edilmeden siliniyor. Aralarında görebildiğim doğru düzgün yorumları elbetteki yayınlıyorum.Takipçilerimiz bizim en değerli varlığımız.

5- Siteniz kapanacak mı ?
Cevap: Maddi sıkıntılar içerisine girmediğimiz sürece bu site yaşamaya devam edecek arkadaşlar.

6- Mobil oyunlar için hile paylaşmayı düşünüyor musunuz ?
Cevap: Yakın zamanda çok geniş çaplı bir Mobil bölümü açmayı düşünüyorum. Ayrıca BiHile bir çok numara öğrenebileceğiniz faydalı bir bilgi kaynağı haline gelecek.

7- Size nasıl doğrudan ulaşabiliriz ?
Cevap: Skype üzerinden bize ulaşabilirsiniz Skype üzerinde bizi bihile@yandex.com aratarak bulabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar…
Sorularınızı bu sayfanın altına yorum olarak bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir