BİHİLE.COM PREMIUM ÜYELİK

Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 2 yıldır sizlere hizmet verdiğimiz BİHİLE.COM ortamı sayesinde bir çok oyunda eğlenceli anlar yaşamanıza , yada yüksel levellere ulaşmanıza yardımcı olduk.

BİHİLE PREMIUM Projesinin amacı , gizliliğini sürdürmesi gereken bazı hileleri yalnızca sayılı sayıda olan Premium kullanıcılarımıza ulaştırmak ve onlara özel bir hizmet vermektir.

Yani , eğer premium üyeliğe geçmek isterseniz , örneğin Counter Strike Global Offensive oyunu için “1” adet , sitede herkese açık olarak paylaşılmamış ve bu yüzden VAC gibi Anti-Hile programlarına yakalanma ihtimali oldukça “düşük” olan Multihack diye tabir edilen yüksek özelliklere sahip hileye sahip olabileceksiniz.

Bunun yanında , SKUTER admin ile sürekli iletişim halinde kalmanızı sağlayacak özel iletişim programına sahip olacaksınız. Böylece hilenizde sorun çıktığı zaman doğrudan yetkili kişiden yardım alabilecek ve işlerinizi çok daha hızlı şekilde halledebileceksiniz.

www.bihile.com PREMIUM üyelik için bize Skype üzerinden ulaşıp görüşebilirsiniz.

Skype : bihile@yandex.com

WWW.BİHİLE.COM

AZ OYNA ÇOK KAZAN !

11 Comments on “BİHİLE.COM PREMIUM ÜYELİK”

  1. Adım Ahmet 17 yaşındayım bilgisayar ile çok içli dışlıyım bu aralar hile ve bug’lara merak sardım ve ciddi anlamda en hızlı ve en kapsamlı site sizin siteniz bu yüzden sizleri ve bihile ailesini gönülden tebrik ederim umarım hep beraber daha iyi yerlere geliriz.
    başarılarınızın devamını diliyorum…

  2. merhaba apb reloaded için güncel deneme sürümü yayınlarsanız premium uyelik almayı dusunuyorum şimdiden teşekkürler bana e-mail ile ulasabilirsiniz

  3. merhabalar, csgo premiumda fixlendiğinde yeni hile geliyormu birde ban riskimiz varmı overwatch haricinde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir