Battlefield 1 Multihack Güncel Hile 12.09.2017

Battlefiled 1 hileleri arayan dostlarımız için sürekli yeni ve güncel hileler paylaşmaya devam ediyoruz.

Bugün ban riskini düşürmek için özenle hazırlanmış bir hile var karşınızda. Fonksiyonları diğer hilelere göre daha az sayıda ancak kesinlikle sizlere yeterli ayrıcalığı , gücü veriyor. Bu sayede Battlefield 1 hile ihtiyacınızı giderebiliyor.

Kolayca seviye ve rank kasabilmenizi sağlayan bu hileyi denemekten çekinmeyin , hile koruma sistemleri tespit edene kadar güvenle kullanabilirsiniz.

Battlefield 1 Hile özelliklerine bir bakalım;

1- Crosshar > Özel crosshair ile çok daha kolay oynayabilir , kolayca düşmanlarınızı avlayabilirsiniz.

2- NoBreath > Battlefield 1 hile arayan oyuncuların çoğunlukla en çok kullandığı fonksiyon bu oluyor. Sniper tüfeklerini kullanırken sınırsız nefes tutma özelliğini size sunuyor. Bu sayede tüfeğiniz titremeden tetiği çekebiliyorsunuz , bu da size başarılı bir atış olarak geri dönüyor 🙂

3- NoRecoil > Battlefield 1 isminden de anlaşılacağı üzere 1. dünya savaşı döneminde geçen bir oyun ve silahlar da o dönemin silahları olduğu için teknolojik olarak çok daha ilkel oldukları için sekme-tepme oranları çok yüksek. Oyun keyfinizi arttırmak ve daha kolay vuruşlara erişmek için Battlefield 1 Multihack’in bu özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim. Silahlarınız daha az seker ve teper. Düşmanları daha kolay vurursunuz.

4- RapidFire > NoRecoil fonksiyonu ile birlikte kullandığınızda tam bir terminatöre dönüşmenizi sağlıyor. Kurşunları normalden daha hızlı şekilde ateşlemenizi sağladığı için çok hızlı şekilde ateş ederek düşmanlarınızı öldürebiliyorsunuz.

5- NoGravity > Sniper tüfekleri ile ateş ederken  Bullet drop olarak bilinen kurşunun gittiği mesafeye bağlı olarak aşağıya doğru düşmesini engeller. Nereye nişan alıyorsanız merminiz aynen oraya gider. Faydalı bir Battlefield 1 Hilesi.

Şimdi gelelim bu ücretsiz Battlefield 1 Hilesinin nasıl kullanıldığına…

1- Oyunu PENCERE modunda çalıştırın.

2- Oyun tamamen açıldığında masaüstüne dönün.

3- İndirdiğiniz hileyi YÖNETİCİ olarak çalıştırın.

4- Oyuna geri dönün.

5- F6 tuşu ile hile menüsünü aktifleştirin.

6- Yön tuşlarını kullanarak hile menüsünde ayarları değiştirebilirsiniz.

7- Keyfini çıkarın 🙂

Battlefield 1 Hack indirme linkleri aşağıdadır.
Güncel Battlefield 1 Hileleri için sitemizi takip etmeye devam edin.

One Comment on “Battlefield 1 Multihack Güncel Hile 12.09.2017”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir