Battlefield 1 Güncel Hile Wallhack ve ESP

Battlefıeld 1 hileleri arayan takipçilerimizin istekleri doğrultusunda piyasanın en yeni ve güvenilir hilesini sitemizde paylaşıyoruz.

Hilenin ana özelliği Wallhack yani duvar ve diğer tüm objelerin arkasında olan dost düşman herkesi görebilmenizi sağlayan fonksiyondur. Bilgisayar sisteminizi fazla zorlamadan hızlıca çalışan Battlefield 1 Wallhack hilesi ile oyunda kolayca yükselebilir , yeni silahların ve diğer ekipmanların kilitlerini açabilirsiniz. Üstelik ban riski oldukça düşük , kullanımı kolay ve hızlı bir Battlefield hilesi.

Elbette kullanırken dikkat etmeniz gereken şartlar var ancak bunu yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere ileteceğim , isterseniz şimdi hilenin özelliklerini açıklamaya dönelim.

Battlefield 1 Multihack özellikleri;

1- ESP BOX > Duvar , kapı ve bunlara benzer diğer tüm objelerin arkasında gördüğünüz oyuncuların etrafında onların HitBox işaretçilerini de gösteren bir Dikdörtgen oluşturur. Böylece düşmanın tam olarak pozisyonunu algılayabilir ve ondan önce hamle yaparak saf dışı bırakabilirsiniz.

2- ESP HEALTH > Battlefield 1 ESP Hack fonksiyonları arasında en çok işe yarayanlardan biri. Düşmanın kalan canını size gösterir.

3- ESP NAMES > Düşmanın ismini gösterir.

4- ESP DISTANCE > Battlefield 1 oynarken en önemli faktörlerden biri olan “mesafe” bir çok oyuncu için kâbus. Sniper oynamayı seven ancak Bulletdrop (merminin mesafe arttıkça düşmesi) yüzünden oynayamayan genç oyuncular için oldukça etkili ve hayatı kolaylaştırıcı bir fonksiyon. Düşman ile aranızdaki mesafeyi %100 doğru şekilde size gösterir.

5- ESP BONES > Düşmanın neresine ateş ettiğinizi bilmekte güçlük çekiyorsanız , bu fonksiyon tam size göre. Düşmanların iskelet yapısını göstererek nereye ateş etmek isterseniz oraya odaklanmanızı sağlayan mükemmel bir Battlefield 1 Hile fonksiyonu.

6- ESP ONLY ENEMIES > Battlefield 1 Hack kullanırken yalnızca düşmanları görmek istiyor , dostları görerek dikkatinizi dağıtmak istemiyorsanız kullanmanız gerekir. Wallhack fonksiyonu yalnızca düşman kuvvetlerini size göstermeye başlayacaktır.

7- NO BREATH > Sniper kullanırken en çok ihtiyacınız olan şey , sınırsız nefes tutarak silahınızı hareket ettirmeden , daha isabetli atışlar yapmanızı sağlamak. Bu fonksiyon size ihtiyacınız olanı verir!.

8- NO RECOIL > Hangi silah ile ateş ederseniz edin , silahın ateş etmeye bağlı olarak yaptığı geri sekme etkisini tamamen ortadan kaldırır. Tek bir noktaya art arda başarılı atışlar yapabilirsiniz. Ücretsiz Battlefield 1 Hack konularının tamamında bu fonksiyon mevcuttur.

Şimdi gelelim hileyi kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine , daha sonra hileyi nasıl çalıştırabileceğinizi anlatacağım.

Bu Battlefield 1 Hilesini kullanırken , dikkat etmeniz gereken en temel prensip , abartılı olacak her şeyden kaçınmaktır. Aimbot olmadığı için büyük ihtimalle bazı arkadaşlar hileyi pek sevmeyecek ancak , Aimbot olmayan hileler çok daha az ban riski taşır. Bunu bilen kemik tayfa zaten bu hileye sarılacak 🙂 Hiç beklenmedik yerden çıkan düşmanları tek atışla indirmek yerine 2-3 saniyelik aralıklar bırakın , insan refleksinin sınırlarının dışına çıkacak hareketlerde bulunmayıp ban yemekten kurtulun ! 🙂

Battlefıeld 1 Hack Nasıl Çalıştırılır ?
1- Oyunu açın.
2- Masaüstünüze dönün.
3- İndirdiğiniz rar dosyasını klasöre çıkarın.
4- içindeki programı yönetici olarak çalıştırın.
5- oyuna dönün ve “ınsert” tuşuna basın.
6- hile menüsü karşınıza geldikten sonra istediğiniz ayarları yapın ve keyfinize bakın.

Hilenin indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz…
Güncel Oyun Hileleri için bizi takip etmeye devam edin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir