BİHİLE.COM PREMIUM ÜYELİK

Arayıp da Bulamadığınız Bir Hile mi Var ?
Siz Adını Yazın Biz Bulalım => http://www.bihile.com/hile-istek-bolumu/


Merhaba arkadaşlar , yaklaşık 2 yıldır sizlere hizmet verdiğimiz BİHİLE.COM ortamı sayesinde bir çok oyunda eğlenceli anlar yaşamanıza , yada yüksel levellere ulaşmanıza yardımcı olduk.

BİHİLE PREMIUM Projesinin amacı , gizliliğini sürdürmesi gereken bazı hileleri yalnızca sayılı sayıda olan Premium kullanıcılarımıza ulaştırmak ve onlara özel bir hizmet vermektir.

Yani , eğer premium üyeliğe geçmek isterseniz , örneğin Counter Strike Global Offensive oyunu için “1” adet , sitede herkese açık olarak paylaşılmamış ve bu yüzden VAC gibi Anti-Hile programlarına yakalanma ihtimali oldukça “düşük” olan Multihack diye tabir edilen yüksek özelliklere sahip hileye sahip olabileceksiniz.

Bunun yanında , SKUTER admin ile sürekli iletişim halinde kalmanızı sağlayacak özel iletişim programına sahip olacaksınız. Böylece hilenizde sorun çıktığı zaman doğrudan yetkili kişiden yardım alabilecek ve işlerinizi çok daha hızlı şekilde halledebileceksiniz.

www.bihile.com PREMIUM üyelik için bize Skype üzerinden ulaşıp görüşebilirsiniz.

Skype : bihile@yandex.com

WWW.BİHİLE.COM

AZ OYNA ÇOK KAZAN !
METİN2 EFSUN REHBERİ YAZARAK PARA KAZANMAK İSTERSENİZ YORUM ATIN SİZE ULAŞALIM ->


Hile ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlar -> http://www.bihile.com/nasil-hile-indirilir-ve-acilir/

Benzer Hileler

10 yorum

  1. Adım Ahmet 17 yaşındayım bilgisayar ile çok içli dışlıyım bu aralar hile ve bug’lara merak sardım ve ciddi anlamda en hızlı ve en kapsamlı site sizin siteniz bu yüzden sizleri ve bihile ailesini gönülden tebrik ederim umarım hep beraber daha iyi yerlere geliriz.
    başarılarınızın devamını diliyorum…

1 geri izleme / bildirim

  1. Sürekli Güncel CS:GO Multihack | BH - Hilede Tek Adres

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*